#1 2013-12-14 10:56:18

Kaamil

Co ja tutaj robie ?

Zarejestrowany: 2013-12-14
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - Kaamil

Twój lv : Aktualnie 35 (dzisiaj planuję 37-38) bo robie 3 paski.

Nick w grze : Kaamil

Wiek :17

Jak często grasz ? : Moje doświadczenie sięga aż po serwer 1. Zacząłem grać w sfg w 2010 roku był to bodajże koniec czerwca początek lipca. Moja nazwa tam kamil797. Miałem gildie top 1 (no byłem oficerem) Najpierw gildia Hunterzy potem Fair team. Jeśli ktoś uwierzy w moje słowa są na yt filmiki z wojnami. Potem serwer 10 gildia Angry Krets TOP 10. Aktualnie gildia nei w moich rękach tylko w rękach jakiejś przypadkowej osoby. Błąd mojego kolegi - nieaktywny miesiąc. Aktualnie mam gildię na s25 top 20- 30. Przywódcą tam jestem moja nazwa taka jak tutaj. A teraz próbuje swoich sił na s26. A jeśli chodzi o to ile czasu poświęcam na grę to na wykorzystanie awki 3-5h. + jak jest dobra atmosfera na czacie to nawet do 3 rano mogę z wami pogadać. Jestem również pod telefonem.

Dlaczego akurat do nas : Widzę, że jesteście jedną z najlepszych gildii na serwerze. I dużym + jest to, że nie zrobiliście jeszcze żadnego lochu. A na tym mi bardzo zależy.

Czy lubisz grać w sfgame : Tak lubię

Czy wpłacasz grzyby : Od czasu do czasu mogę rzucić grzybkiem na tydzień lub dwoma. Bo grzyby przekazuje na rozwój swojej postaci.

Ile masz rzeczy epickich w eq (2.zbroja,broń) :Akualnie 2 (hełm i brón) Czemu tak mało? Bo mam takiego pecha w lochach...

Wierzchowiec:  Gryfosmok -50% aktualnie nie widzę siebie z wierzchowcem -30%

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoakatsuki.pun.pl www.metincheat.pun.pl www.piotras359.pun.pl www.kareena-kapoor.pun.pl www.procity.pun.pl